Neler yeni

Hoşgeldiniz; Kadınlar Kulubü, Kadınlar Ne Diyor

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz.

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Yanıtlar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzun Uzmanı Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Aşılamanın Tuttuğu Nasıl Anlaşılır?

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
4 Tem 2022
Mesajlar
532
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Konum
İstanbul
Web sitesi
kurumsalfirmaadresleri.com
Aşılamanın tuttuğunu anlamanın en kesin yolu elbette önerilen zamanda gebelik testi yapmaktır. Bunun haricinde bazen hastalar adete yakın dönemde bulantı, halsizlik, memelerde hassasiyet gibi bazı gebelik belirtileri hissedebilir. Ancak bunlar infertilite tedavisi gören kadınlarda gebelik olmasa bile görebildiğimiz belirtilerdir. Bu nedenle bu belirtilere güvenmeyiniz.

Aşılamanın 8. Gününde ya da 3,5,6,7 ve 9. Günlerinde henüz gebeliği tesbit etmeye çalışmayınız. Bu dönemlerde testiniz negatif çıkacaktır. Bazı gebelik belirtilerinin olabilir ancak bu belirtiler genellikle gebeliğe bağlı olmayan belirtilerdir. Bu günlerde gebelik belirtilerini hissederek kendi kendinize test yapmayınız. Mutlaka doktorunuzun önerdiği zamanda kanda gebelik testinizi yaptırınız.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst