Neler yeni

Hoşgeldiniz; Kadınlar Kulubü, Kadınlar Ne Diyor

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz.

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Yanıtlar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzun Uzmanı Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Meme Estetiği Teknikleri Nelerdir?

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
4 Tem 2022
Mesajlar
532
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Konum
İstanbul
Web sitesi
kurumsalfirmaadresleri.com
Estetik operasyonlar, sıklıkla güzel bir görüntü yaratma nedeniyle meydana getirilen uygulamalar olmakla birlikte, muhtelif sıhhat problemlerini ortadan kaldırmak amacıyla da gerçekleştirilir. Vücudun bozulma olan kısımlarını onarmak için tercih edilen cerrahi müdahalelerdir. Halk arasında doğurganlığın ve cinselliğin sembollerinden biri olarak görülen memenin, psikolojik, fiziksel ve estetik açıdan büyük görevi vardır. Meme estetiğinde tercih edilecek olan cerrahi müdahalenin minimum hasarla sonuçlandırılması önem teşkil eder.

Kişinin ihtiyacına ve isteğine yönelik muhtelif biçim, ebat ve dolgu malzemesi seçilir.

Meme altında organik olarak bulunan kıvrımdan kesi atılarak, implant kas altına yahut üstüne yerleştirilir. Bu yöntemle memenin vücutta en iyi şekilde görünmesi sağlanır. Uygulama, ameliyattan kaynaklı oluşacak izlerin ilk bakışta görünmesini engeller. Bu yöntem meme ucundan yada koltuk altından atılan bir kesik ile de yapılabilir. Fakat meme altından atılan kesik, memenin daha az deformasyona uğramış olmasını elde eden bir yöntem olduğu için daha çok tercih edilir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst