Neler yeni

Hoşgeldiniz; Kadınlar Kulubü, Kadınlar Ne Diyor

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz.

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Yanıtlar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzun Uzmanı Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Rüyada Sevdiğin Erkeği Görmek Ne Anlama Gelir?

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
4 Tem 2022
Mesajlar
532
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Konum
İstanbul
Web sitesi
kurumsalfirmaadresleri.com
Rüyada sevdiğin erkeği görmek, bağlandığın, âşık olduğun, vurulduğun bu kimseye gönlünü kaptırarak sevinçli bir haber alacağınızın işaretidir.

Sevdiğin erkekle kendinizi kavga ediyor görürseniz aranızdaki sevginin daha da büyüyeceğine ve olumlu yönde aranızda iyi bir şey olacağı anlamına gelir.

Kişinin rüyasında sevdiği erkeği görmesi, güzel nikâh ve nişanın ardından muhteşem ve şatafatlı bir evliliğe yorumlanır.

Eskiden sevdiğin bir erkeği görmekse uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini ifade eder.

Evli bir kadının eskiden sevdiği bir erkeği görmesi, aile içinde yaşanacak sorunları işaret ettiği gibi aile içerisine olacak hoşnutsuzluğu belirtir. Bekârlar için mutlu, üzüntüsüz, huzurlu ve sevindirici bir karşılaşma demektir.

Rüyada sevdiğin erkeği görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinizi, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Rüyada sevdiğin insanı görmek, sevgilisi olanlar için ayrılığa, olmayanlar için yeni bir sevgili edineceğine işaret etmektedir. Sevdiğin erkekle kavga ettiğinizi görmek, bir rakibinizin sevgilinizi sizden alacağına işarettir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst